DENİZ KARGO

Deniz, deniz-demiryolu ve deniz-karayolu hizmetlerinde, komple konteyner, parsiyel konteyner, nehir kargoları, dökme kargo ve özel konteyner taşımacılığı da yapmakta olan şirketimiz ayrıca Türkiye’den dünyanın tüm limanlarına tarifeli, kısmi ya da komple gemi kiralama imkanı sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizin yanısıra günlük konteyner pozisyon bilgisi temini, transfer ve depolamayı da içeren liman hizmetleri de başarıyla yürütülmektedir.

Haftalık servis vermekte olduğumuz, Parsiyel İthalat ve İhracat nakliyelerinde Dubai, Singapur ve Mısır limanlarina ilave olarak Odessa, Casablanca, Barcelona ve New York limanlarına da direkt parsiyel konteynerler açmaktayız.

Dünyanın her noktasında bulunan güçlü acenta ağımız, profesyonel ekibimiz ve vaktinde ve güvenilir taşımacılık anlayışımızla sadece Türkiye limanlarından değil, Türkiye limanlarına uğrak yapmaksızın,  Odessa'dan, Lagos'a, Montreal'den, Shangai'a kadar dünyanın her noktasında limandan limana ya da kapıdan kapıya taşımacılık hizmetlerini de başarı ile sürdürmekteyiz.

© 2017 Reibel Taşımacılık. All Rights Reserved.